Solver Data Capture

Softvérový nástroj, ktorý zmení Váš mobilný telefón na čítačku čiarových kódov.

SDC mení priemysel týmito spôsobmi:

  • zníženie nákladov - nahradzuje drahý špeciálny hardvér na čítanie čiarových kódov jedinečným softvérovým riešením pre mobilné telefóny, založeným na integrovanej kamere mobilného telefónu a našej pokročilej softvérovej knižnici;
  • rast produktivity - už nie je potrebné používať viacero zariadení na skenovanie čiarových kódov, postačuje iba mobilný telefón. Používanie jedného zariadenia je rýchlejšie a zjednodušuje každodenné operácie, pri ktorých sa používa skenovanie čiarových kódov;
  • lepšie začlenenie procesov - SDC je k dispozícii ako knižný modul, ktorý sa môže bezproblémovo začleniť do Vašej mobilnej aplikácie a umožní efektívne zadávanie a validáciu údajov.

Logistika

SDC sa integruje s mobilnými kuriérskymi aplikáciami. Používa sa na skenovanie čiarových kódov na balíkoch a online validáciu operácií.

Prepravné spoločnosti ho využívajú na doručovanie, vyzdvihovanie a triedenie balíkov, či už ide o koncových zákazníkov, miesta pre prevzatie balíkov alebo balíkové stanice.

Skladové operácie

SDC sa používa na skenovanie čiarových kódov v sklade, aby efektívne prijímal, triedil, nakladal, sledoval, balil alebo spracovával vrátené tovary.

Maloobchod

V maloobchode môže byť SDC použitý na skenovanie čiarových kódov v automatizovaných riešeniach pre odosielanie, prijímanie, doplňovanie zásob alebo výber tovaru.

SDC

Plnefunkčná náhrada za drahý hardvér na čítanie čiarových kódov.
Podporuje širokú škálu mobilných telefónov a inteligentných zariadení.
Podporuje systémy Android aj iOS.
Jednoduchá a rýchla integrácia do Vašej firemnej aplikácie.