Solver - vyriešime váš IT problém

IT spoločnosť poskytujúca IT služby zákazníkom po celom svete

Spoločnosť SolverIT bola založená v roku 1990. V roku 1994, s prvou zmluvou o outsourcingu softvéru, sa náš tím rozrástol na dvoch a postupne až na 45 vývojárov v roku 2000. Hlavnou oblasťou aplikácií bol softvérový vývoj pre komplexné CAD/CAM systémy používané na návrh a výrobu odevov.

Od tej doby Solver dodal viac ako 80 IT projektov svojim klientom vo viacerých vertikálnych trhoch, vrátane: priemyselnej výroby, strojárstva, marketingu, internetových obchodov, logistiky, hromadnej dopravy, parkovania, predaja lístkov, doručovania balíkov a mnoho ďalších. Toto zahŕňa stovky človeko-rokov vývoja softvéru, od štúdie realizovateľnosti, cez architektúru a dizajn, implementáciu a testovanie, až po dodávku a údržbu.

  • Z geografického hľadiska sú naši klienti najmä v Nemecku, USA, Rakúsku a na Slovensku, ale pôsobili sme aj vo Veľkej Británii, Taliansku, Francúzsku. Naše aplikácie spoľahlivo po celom svete, hlavne v priemyselnej výrobe.
  • K službám softvérového outsourcingu sme pridali aj vlastné produkty, riešiace špeciálne problémy na daných vertikálnych trhoch: skenovanie čiarových kódov, optimalizácia alebo priemyselná výroba.
  • S diverzifikovaným portfóliom zákazníkov a riešeniami pre rôzne vertikálne trhy sme odolní a pripravení na budúci rast.
MORE INFO

Náš tím

Firma môže byť len taká dobrá, akí dobrí sú ľudia, ktorí v nej pracujú.

Jadrom spoločnosti je skupina skúsených senior developerov, ktorí sú u nás mnoho rokov, niektorí z nich už od roku 1996.

Zodpovedajú za komunikáciu so zákazníkmi, projektový manažment, návrh riešení a plánovanie vývoja. Riadia programátorov a juniorov, testerov, administrátorov a technikov.

Tím je zameraný na cieľ - vyriešiť problém k spokojnosti zákazníka.

Naše kancelárie na Slovensku

Solver IT je slovenská spoločnosť s pobočkami v Bratislave a Žiline. V Žiline máme kanceláriu v centre mesta v Bratislave sídlime na Kramároch.

KONTAKTUJ NÁS